WAKATY

Szczegóły pro Usługi

Polega na sprawdzaniu zgodności części z instrukcją lub specyfikacją Klienta. Doskonałe rozwiązanie w sytuacji wadliwych lub niezgodnych dostaw od zewnętrznego kontrahenta.

Usługa polega na badaniu części lub komponentów zgodnie ze specyfikacją Klienta. Pas A Pas specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów jakościowych Klientów poprzez selekcję, kontrolę oraz naprawę komponentów na każdym etapie dostaw.

Usługa polega na kontroli wyrobu gotowego pod względem jakościowym przy wspólnym uzgodnieniu o naszej pełnej odpowiedzialności za końcowy efekt wykonanej pracy.

wykonamy to w co Państwo nie chcą angażować swoich pracowników. Zaaranżujemy nadzór nad różnymi pracami, wspomożemy w pracach biurowych, dostarczymy pracowników do prac trudnych i wymagających zaangażowania ujmując Państwu obowiązków.

wspólnie z Państwem ustalimy w którym etapie produkcji i na jakim stanowisku możemy wesprzeć Państwa prace produkcyjne. Uczestniczymy zarówno z przygotowaniu materiału jak i jego montażu oraz kontroli poprodukcyjnej lub kontroli w czasie produkcji.

Usługa polega na dodatkowej kontroli jakościowej wyrobu. CSL 2 obejmuje 100% kontrolę wyrobu poza procesem produkcyjnym wykonywaną przez pracowników dostawcy. CSL 2 to kontrola dwukrotna. W przypadku CSL 2 obowiązuje nadal CSL 1 oraz dodatkowa kontrola na osobnym stanowisku, wykonywana przez firmę sortującą.

przygotujemy pracowników z Ukrainy, Gruzji, Białorusi i innych krajów do pracy legalizując pobyt i załatwiając wszystkie potrzebne dokumenty.

Zajmujemy się pracami magazynowymi polegającymi na pełnej obsłudze magazynu zarówno pod kątem transportu materiału wewnątrz magazynu jak i innych prac inwentaryzacyjnych, deklarowanie materiału itp. Również magazyn wymaga czystości, więc uczestniczymy w czyszczeniu pojemników. Przepakowujemy materiał, jeśli znalazł się w nieodpowiednich pojemnikach.

KOLEJ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis volutpat est velit. Hac habitasse platea dictumst vestibulum.

FABRYKA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis volutpat est velit. Hac habitasse platea dictumst vestibulum.

Czy masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!